| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 20-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $358 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | HDL 20A Line array zvučnik |
| Maksimalni SPL | 135 dB |
| Nazivna snaga | 700W RMS |
| Vršna snaga | 1400 W vrhunac |
| Vozači: | 2 x 10' + 1*3" |
| Odziv frekvencije | 55Hz-20kHz |
| Težina: | 30 kilograma |
| Veličina: | 705*294*445mm |
| materijal | plastična kutija |
![]() |
![]() |
![]() |