| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | HDL 20-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $340 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ηχείο γραμμής (line array) HDL 20A |
| Max SPL | 135 dB |
| Δυναμικό | 700 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 1400 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 2 × 10'' + 1 × 3'' |
| Απάντηση συχνότητας | 55Hz-20KHz |
| Βάρος: | 30,2 kg |
| Μέγεθος: | 705 × 294 × 445 mm |
| υλικό | πλαστικό κουτί |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |