| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 20-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $340 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | HDL 20A Glasnik linijske serije |
| Maks SPL | 135 dB |
| Oznaka snage | 700 W RMS |
| Vršna snaga | vrhunac 1400 W |
| Vozači: | 2 x 10' + 1*3" |
| Frekvencijski odgovor | 55Hz-20KHz |
| Težina: | 30 kg |
| Veličina: | 705*294*445 mm |
| materijal | plastična kutija |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Često se javljaju pitanja
P.1. Mogu li dobiti uzorak za zvučnik?
A: Da, dozvoljavamo uzorkove narudžbe za testiranje i provjeru kvalitete. Miješani uzorci su prihvatljivi.
P2.Kakav je rok isporuke?
A: Uzorci trebaju 3-5 dana, masovna proizvodnja vremena treba 2-3 tjedna od potvrde depozita.
P.3.Imate li MOQ ograničenje za narudžbu zvučnika?
A: MOQ 1 komad
P4. Kako šaljete robu i koliko traje da stigne?
O: Obično šaljemo preko mora. Obično traje 30-45 dana. Avio-kompanija je također opcionalna.
P5.Kako postupati s narudžbom za zvučnike?
A: Prvo nam javite svoje zahtjeve ili primjena - Što? Drugo, citiramo prema vašim zahtjevima ili našim prijedlozima. Treće, kupac potvrđuje uzorke i daje depozit za formalnu narudžbu. Četvrto, mi organiziramo proizvodnju.
P6.Je li u redu štampati moj logotip na proizvod zvučnika?
A: Da. Molimo obavijestite nas formalno prije početka proizvodnje i potvrdite dizajn na temelju našeg uzorka.
P7.Naučate li jamstvo za proizvodi ?
O: Da, nudimo 3 godine garancije na naše proizvode.
Q8. Kako postupiti s neispravnim proizvodima?
A: Prvo, naši proizvodi proizvode se u sustavu stroge kontrole kvalitete, a stopa kvara bit će manja od 0,2%. Drugo, tijekom razdoblja jamstva, za male količine poslat ćemo nove svjetiljke s novom narudžbom. Za neispravne partije proizvoda, popravit ćemo ih i ponovno poslati ili možemo raspraviti rješenje, uključujući povrat, ovisno o stvarnoj situaciji.