| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | HDL 20-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $358 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | HDL 20A လိုင်းအာရေး (Line Array) စပီကာ |
| Max SPL | 135 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | 700W RMS |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 1400W အများဆုံးပေါင်းစပ်အား (peak) |
| ဒရိုင်ဘာများ - | ၂ × ၁၀ လက်မ + ၁ × ၃ လက်မ |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 55Hz-20KHz |
| အလေးချိန်: | 30.2KG |
| အရွယ်အစား: | 705×294×445mm |
| ပစ္စည်း | plastic box |
![]() |
![]() |
![]() |