| Место порекла: | Kini |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ХДЛ 20-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $340 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | ХДЛ 20А Линеарре говорник |
| Макс Спл | 135 дБ |
| Номинална снага | 700Вт РМС |
| Врхнова снага | 1400Вт врх |
| Возачи: | 2 х 10' + 1*3" |
| Одговор на фреквенцију | 55Hz-20KHz |
| Тежина: | 30,2 кг |
| Величина: | 705*294*445 мм |
| materijal | пластична кутија |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Često postavljana pitanja
П1.Могу ли добити образум за звучнике?
О: Да, добродошли смо на пример за тестирање и проверу квалитета. Миксни узорци су прихватљиви.
П2. Шта је са временом извршавања?
О:Узорак треба 3-5 дана, време за масовну производњу треба 2-3 недеље од потврде депозита.
П3.Имате ли било какво ограничење MOQ за наруџбину звучника?
О: МОК 1 пц
П4.Како испоручујете робу и колико траје долазак?
О: Обично испоручујемо поморским путем. Обично траје 30-45 дана да дође. Авијација је такође опционална.
П5.Како да се настави са наручењем за звучнике?
A: Prvo nam saopštite svoje zahteve ili primena - Да ли је то истина? Друго, цитирамо у складу са вашим захтевима или нашим предлогама. Треће, купац потврђује узорке и поставља депозит за формалну наруџбу. Четврто, организујемо производњу.
П6.Да ли је у реду да се мој логотип штампа на производ за звучнике?
А: Да. Молимо вас да нас формално обавестите пре наше производње и потврдите дизајн прво на основу нашег узорка.
П7.Да ли нудите гаранцију за pROIZVODI ?
О: Да, нудимо 3 године гаранције на наше производе.
П8.Како се бавити неисправном?
О: Прво, наши производи се производе у строгом систему контроле квалитета и дефектна стопа ће бити мања од 0,2%. Друго, током гаранционог периода, шаљећемо нове светла са новим наручењем за малу количину. За дефектне производе у серији, поправићемо их и поново ћемо вам послати или можемо разговарати о решавању, укључујући и поновни позив према стварној ситуацији.