| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 30-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $585 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | HDL 30A Line array zvučnik |
| Maksimalni SPL | 137 dB |
| Nazivna snaga | 1100W RMS |
| Vršna snaga | 2200W vrhunac |
| Vozači: | 2 x 10' neo; |
| 1 x 1,4' neo | |
| Odziv frekvencije | 50Hz-20kHz |
| Težina: | 25kg |
| Veličina: | 705*502*293mm |
| materijal | plastična kutija |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |