| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 50A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $1,185 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | HDL 50-A 4K Line array zvučnik |
| Maksimalni SPL | 143 dB |
| Nazivna snaga | 4000 W RMS |
| Vršna snaga | 8000 W vrhunac |
| Vozači: | HF:2 x 1.4' neo, 3.0' v.c; MF:4 x 6.0' neo, 2.0' v.c; LF:2 x 12' neo, 3'.0' v.c. |
| Odziv frekvencije | 45 Hz-20 kHz |
| Težina: | 58,3 kg |
| Veličina: | 366*1171*502 mm |
| materijal | S druge vrste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Često se postavljaju pitanja
P1: Mogu li dobiti uzorak za zvučnik?
A: Da, mi smo dobrodošli uzorak narudžbina za testiranje i provjeru kvaliteta. Miješani uzorci su prihvatljivi.
P2.Kakav je rok isporuke?
A: Uzorak treba 3-5 dana, masovna proizvodnja vremena treba 2-3 nedelje od potvrde depozita.
P.3. Imate li MOQ ograničenje za narudžbu zvučnika?
A: MOQ 1 komad
P4. Kako šaljete robu i koliko vremena je potrebno da stigne?
O: Obično šaljemo preko mora. Obično traje 30-45 dana. Aviokompanija je takođe opcijska.
P5.Kako da se postupi sa narudžbom za zvučnik?
A: Prvo nam reci svoje zahteve ili primenom - Šta? Drugo, citat je u skladu sa vašim zahtevima ili našim prijedlozima. Treće, kupac potvrđuje uzorke i daje depozit za formalnu narudžbu. Četvrto, mi organizujemo proizvodnju.
P6.Da li je u redu da se moj logotip štampa na proizvod zvučnika?
A: Da. Molimo vas da nas formalno obavestite pre proizvodnje i da prvo potvrdite dizajn na osnovu našeg uzorka.
P7.Naučate li garanciju za proizvodi ?
A: Da, nudimo 3 godine garancije na naše proizvode.
Q8.Kako se nositi sa neispravnim proizvodima?
A: Prvo, naši proizvodi se proizvode u strogom sistemu kontrole kvaliteta i nedostatak stope će biti manji od 0,2%. Drugo, tokom garancijskog perioda, poslat ćemo nove svjetla sa novim narudžbom za malu količinu. Za defektne serijske proizvode, mi ćemo ih popraviti i ponovo vam ih poslati ili možemo razgovarati o rešenju uključujući i ponovno pozivanje u skladu sa stvarnom situacijom.