| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | HDL 26A |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $340 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Key word: | HDL 26A Line array speaker |
| Max SPL | 133 dB |
| Power Rating | 1000W RMS |
| Peak power | 2000W peack |
| Drivers: | LF: 2*6" HF: 1*1.5" |
| Frequency response | 55Hz-20kHz |
| Weight: | 13.5KG |
| Size: | 237*470*377 mm |
| material | plastic box |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |