| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | HDL 26A |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $340 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ສະປີກເຄີແບບເສັ້ນ HDL 26A |
| Max SPL | 133 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 1000W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 2000W ສູງສຸດ |
| Driver: | LF: 2*6" HF: 1*1.5" |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 55Hz-20KHz |
| ນ້ຳໜັກ: | ໜັງກິບ 13.5 |
| ຂະໜາດ: | 237*470*377 ມີລີແມັດ |
| ວັດສະດຸ | ກ່ອງພາດສະຕິກ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |