| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 26A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $370 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | HDL 26A Glasnik linijske serije |
| Maks SPL | 133. dB |
| Oznaka snage | 1000W RMS |
| Vršna snaga | 2000W paun |
| Vozači: | LF: 2*6" HF: 1*1.5" |
| Frekvencijski odgovor | 55Hz-20KHz |
| Težina: | 13.5KG |
| Veličina: | 237*470*377 mm |
| materijal | plastična kutija |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |