| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | HDL 26A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $370 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ηχείο γραμμικής διάταξης HDL 26A |
| Max SPL | 133 dB |
| Δυναμικό | 1000W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2000W κορυφής |
| Διάδρομοι: | Χαμηλές συχνότητες (LF): 2 × 6 ιντσών, Υψηλές συχνότητες (HF): 1 × 1,5 ιντσών |
| Απάντηση συχνότητας | 55Hz-20KHz |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
| Μέγεθος: | 237 × 470 × 377 mm |
| υλικό | πλαστικό κουτί |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |