| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NX 915-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $360 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Διαδρομικός ηχείος NX 915-A |
| Max SPL | 131 dB |
| Δυναμικό | 1050 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2100 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1 × 15″, πηνίο φωνής 2,5″ + 1 × 1″, πηνίο φωνής 1,75″ |
| Απάντηση συχνότητας | 45Hz-20kHz |
| Βάρος: | 24.1Kg |
| Μέγεθος: | 751×506×474 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |