| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | NX 915-A |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $360 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | NX 915-A сцена спикер |
| Макс SPL | 131 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1050W RMS |
| Дээд хүч | 2100 Вт (оройн утга) |
| Драйверууд: | 1×15″, 2,5″ дууны хөвч + 1×1″, 1,75″ дууны хөвч |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц |
| Жин: | 24.1Кг |
| Хэмжээ: | 751×506×474 мм |
| материал | Ноосны фанер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |