| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | NX 915-A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $360 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | NX 915-A sahna kolonkasi |
| Maksimal SPL | 131 dB |
| Quvvat reytingi | 1050 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2100 Vt zirav |
| G'ildiraklar: | 1 ta 15 dyuym, 2,5 dyuymlik ovoz gʻildiragʻi + 1 ta 1 dyuym, 1,75 dyuymlik ovoz gʻildiragʻi |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kHz |
| Vazn: | 24,1 kg |
| O'lcham: | 751×506×474 mm |
| material | Olcha faner |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |