| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | NX 915-A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $360 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | NX 915-A sahnə səsucaldanı |
| Maks SPL | 131 dB |
| Güç reytinqi | 1050 Vt RMS |
| اوج گوجو | 2100 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1 × 15 düym, 2,5 düym s.b. + 1 × 1 düym, 1,75 düym s.b. |
| Tezlik cavabı | 45Hz-20kHz |
| Çəki: | 24,1 kq |
| Ölçü: | 751×506×474 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |