| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NX 915-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $360 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | Scenski zvočnik NX 915-A |
| Max SPL | 131 dB |
| Močna ocena | 1050 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2100 W vrhunsko |
| Gonilniki: | 1 × 15″, zvočni tuljak 2,5″ + 1 × 1″, zvočni tuljak 1,75″ |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz |
| Teža: | 24,1 kg |
| Velikost: | 751 × 506 × 474 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |