| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NX 15 |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $480 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA, samostojni 15-inci koaksialni monitor | |
| Oznaka moči | 700W |
| Vrhunjska moč | 1400W |
| Frekvenčna odzivnost | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kot pokritosti | H60° × V60° |
| Najvišja raven zvočnega tlaka | 130dB |
| Visokofrekvenčni gonilnik | 1 × 15" + 1 × 1,7" neodimijev |
| Tehnične specifikacije (mm) | 362 × 650 × 468 mm |
| Teža (KG) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |