| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | NX 15 |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $480 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA tek 15 inç koaksial monitör hoparlörü | |
| Adlandırılmış Güç | 700w |
| Pik güç | 1400w |
| Frekans Tepkisi | 50 Hz-20 kHz (±3 dB) |
| Kapsama Açısı | Y60°×D60° |
| Maksimum ses basınç seviyesi | 130dB |
| Yüksek frekans sürücüsü | 1×15" + 1×1,7" neo |
| Özellikler (mm) | 362×650×468 mm |
| Ağırlık (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |