| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | NX 15 |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $480 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Коаксіальний сценічний монітор NX 15-SMA, 15-дюймовий | |
| Номінальна потужність | 700W |
| Пікова потужність | 1400Вт |
| Частотна відповідь | 50 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Кут охоплення | Г 60° × В 60° |
| Максимальний рівень звукового тиску | 130дБ |
| Високочастотний драйвер | 1×15" + 1×1,7" неодимовий |
| Специфікації (мм) | 362×650×468 мм |
| Вага (кг) | 20,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |