| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NX 15 |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $480 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA – jednopalcový 15-palcový koaxiálny monitorovací reproduktor | |
| Nominálna výkon | 700W |
| Špičkový výkon | 1400W |
| Frekvenčná charakteristika | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Uhol pokrytia | H60° × V60° |
| Maximálny zvukový tlak | 130dB |
| Vysokofrekvenčný reproduktor | 1 × 15" + 1 × 1,7" neodýmový |
| Špecifikácie (mm) | 362 × 650 × 468 mm |
| Hmotnosť (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |