| Kľúčové slovo: | Aktívny scénny monitor NX 915-SMA |
| Maximálny SPL | 131 dB |
| Výkonové hodnoty | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | 1 × 15 palcov, 2,5 palca V.C. + 1 × 1 palec, 1,75 palca V.C. |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz |
| Hmotnosť: | 23,8 kg |
| Veľkosť: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
| Kľúčové slovo: | Aktívny scénny monitor NX 915-SMA |
| Maximálny SPL | 131 dB |
| Výkonové hodnoty | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | 1 × 15 palcov, 2,5 palca V.C. + 1 × 1 palec, 1,75 palca V.C. |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz |
| Hmotnosť: | 23,8 kg |
| Veľkosť: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |