| Ključna reč: | NX 915-SMA aktivni monitor faze |
| Maksimalni SPL | 131 dB |
| Nazivna snaga | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 15',2,5" V.C + 1*1",1,75" V.C. |
| Odziv frekvencije | 45 Hz-20 kHz |
| Težina: | 23 i 8 kg |
| Veličina: | 357,3*705*456,6 mm |
| materijal | S druge vrste |
| Ključna reč: | NX 915-SMA aktivni monitor faze |
| Maksimalni SPL | 131 dB |
| Nazivna snaga | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 15',2,5" V.C + 1*1",1,75" V.C. |
| Odziv frekvencije | 45 Hz-20 kHz |
| Težina: | 23 i 8 kg |
| Veličina: | 357,3*705*456,6 mm |
| materijal | S druge vrste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |