| Verbum clavis: | Monitor scenicus activus NX 915-SMA |
| MAX SPL | 131 dB |
| Virtus rating | 1050 W RMS |
| Vis Summa | 2100 W culminis |
| Impulsores: | 1 × 15″, 2,5″ V.C. + 1 × 1″, 1,75″ V.C. |
| Frequency Responsio | 45Hz-20KHz |
| Pondus: | 23.8KG |
| Magnitudo: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materia | Birch Plywood |
| Verbum clavis: | Monitor scenicus activus NX 915-SMA |
| MAX SPL | 131 dB |
| Virtus rating | 1050 W RMS |
| Vis Summa | 2100 W culminis |
| Impulsores: | 1 × 15″, 2,5″ V.C. + 1 × 1″, 1,75″ V.C. |
| Frequency Responsio | 45Hz-20KHz |
| Pondus: | 23.8KG |
| Magnitudo: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materia | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |