| Κύρια λέξη: | Ενεργό μονιτορ σκηνής NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Δυναμικό | 1050 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2100 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1 x 15'', 2,5" V.C + 1 x 1'', 1,75" V.C |
| Απάντηση συχνότητας | 45Hz-20kHz |
| Βάρος: | 23.8KG |
| Μέγεθος: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
| Κύρια λέξη: | Ενεργό μονιτορ σκηνής NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Δυναμικό | 1050 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2100 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1 x 15'', 2,5" V.C + 1 x 1'', 1,75" V.C |
| Απάντηση συχνότητας | 45Hz-20kHz |
| Βάρος: | 23.8KG |
| Μέγεθος: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |