| Кључна реч: | НХ 915-СМА активни монитор за фазу |
| Макс Спл | 131 ДБ |
| Номинална снага | 1050Вт РМС |
| Врхнова снага | 2100Вт павски пав |
| Возачи: | 1 х 15'',2,5" В.Ц + 1*1",1,75" В.Ц |
| Одговор на фреквенцију | 45хц-20хц |
| Тежина: | 23,8 кг |
| Величина: | 357.3*705*456.6 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
| Кључна реч: | НХ 915-СМА активни монитор за фазу |
| Макс Спл | 131 ДБ |
| Номинална снага | 1050Вт РМС |
| Врхнова снага | 2100Вт павски пав |
| Возачи: | 1 х 15'',2,5" В.Ц + 1*1",1,75" В.Ц |
| Одговор на фреквенцију | 45хц-20хц |
| Тежина: | 23,8 кг |
| Величина: | 357.3*705*456.6 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |