| Ключова дума: | Активен сценичен монитор NX 915-SMA |
| Максималната SPL | 131 dB |
| Рейтинг на мощност | 1050 W RMS |
| Пиков мощност | 2100 W пикова |
| Драйвери: | 1 x 15 инча, 2,5 инча гласови калем + 1 x 1 инч, 1,75 инча гласови калем |
| Реакция на честотата | 45Hz-20kHz |
| Тегло: | 23.8KG |
| Размер: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| материал | Бирзов шпон |
| Ключова дума: | Активен сценичен монитор NX 915-SMA |
| Максималната SPL | 131 dB |
| Рейтинг на мощност | 1050 W RMS |
| Пиков мощност | 2100 W пикова |
| Драйвери: | 1 x 15 инча, 2,5 инча гласови калем + 1 x 1 инч, 1,75 инча гласови калем |
| Реакция на честотата | 45Hz-20kHz |
| Тегло: | 23.8KG |
| Размер: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| материал | Бирзов шпон |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |