| Pagrindinis žodis: | NX 915-SMA aktyvus scenos stebėjimo įrenginys |
| Maks SPL | 131 dB |
| Jėgos reitingas | 1050 W RMS |
| Maksimali galia | 2100 W viršūnės galios |
| Garsiakalbiai: | 1 × 15 col., 2,5 col. balsinės ritės + 1 × 1 col., 1,75 col. balsinės ritės |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz |
| Svoris: | 23,8 kg |
| Dydis: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
| Pagrindinis žodis: | NX 915-SMA aktyvus scenos stebėjimo įrenginys |
| Maks SPL | 131 dB |
| Jėgos reitingas | 1050 W RMS |
| Maksimali galia | 2100 W viršūnės galios |
| Garsiakalbiai: | 1 × 15 col., 2,5 col. balsinės ritės + 1 × 1 col., 1,75 col. balsinės ritės |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz |
| Svoris: | 23,8 kg |
| Dydis: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |