| Ключове слово: | Активний сценічний монітор NX 915-SMA |
| Максимальний рівень звукового тиску | 131 дБ |
| Реєстрація потужності | 1050 Вт (середньоквадратичне значення) |
| Пікова потужність | 2100 Вт пікова |
| Драйвери: | 1 × 15'', 2,5" голосова котушка + 1 × 1'', 1,75" голосова котушка |
| Частотна відповідь | 45Hz-20kHz |
| Вага: | 23.8KG |
| Розмір: | 357,3 × 705 × 456,6 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
| Ключове слово: | Активний сценічний монітор NX 915-SMA |
| Максимальний рівень звукового тиску | 131 дБ |
| Реєстрація потужності | 1050 Вт (середньоквадратичне значення) |
| Пікова потужність | 2100 Вт пікова |
| Драйвери: | 1 × 15'', 2,5" голосова котушка + 1 × 1'', 1,75" голосова котушка |
| Частотна відповідь | 45Hz-20kHz |
| Вага: | 23.8KG |
| Розмір: | 357,3 × 705 × 456,6 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |