| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | TT 515-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $340 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Активна колонка TT 515-A з двома динаміками діаметром 5 дюймів |
| Максимальний рівень звукового тиску | 127 дБ |
| Реєстрація потужності | 1000W RMS |
| Пікова потужність | 2000 Вт (пікова потужність) |
| Драйвери: | 2 × 5″ неодимові + 1 × 0,75″ неодимовий |
| Частотна відповідь | 70hz-20khz |
| Вага: | 9.8 КГ |
| Розмір: | 456 × 154 × 237,5 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |