| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | TT 515-A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $340 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | TT 515-A iki 5 düymlü aktiv səs sistemi |
| Maks SPL | 127 dB |
| Güç reytinqi | 1000W RMS |
| اوج گوجو | 2000 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 2 × 5 düymlü neodimium + 1 × 0,75 düymlü neodimium |
| Tezlik cavabı | 70hz-20khz |
| Çəki: | 9.8 KG |
| Ölçü: | 456×154×237,5 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |