| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | TT 515-A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $340 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Difuzor activ TT 515-A cu două unități de 5 inch |
| Max SPL | 127 dB |
| Putere nominală | 1000W RMS |
| Putere de vârf | 2000 W în vârf |
| Difuzoare: | 2 × 5 inch neo + 1 × 0,75 inch neo |
| Răspunsul la frecvență | 70hz-20khz |
| Greutate: | 9.8 KG |
| Dimensiune: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| material | Fartă de Berc |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |