| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | TT 515-A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $340 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Негізгі сөз: | TT 515-A екі 5 дюймдық белсенді колонка |
| Max SPL | 127 дБ |
| Қуат рейтингі | 1000 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2000 Вт шыңдық |
| Драйверлер: | 2 × 5″ неодимді + 1 × 0,75″ неодимді |
| Сызықтық жауап | 70 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 9,8 кг |
| Өлшем: | 456×154×237,5 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |