| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | HDL 28-A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $585 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Колонка драйвері: | 1 × 1,4'' неодимді, 3,0'' дауыс шығысы; 2 × 8'' неодимді, 2,5'' дауыс шығысы |
| Сіңірлік жауапы: | 50 Гц ÷ 20 000 Гц |
| Максималды SPL @ 1 м: | 135 дБ |
| Қуат: | шың қуаты — 2200 Вт, RMS қуаты — 1100 Вт |
| Корпус материалы: | пластик көрмек |
| Өлшемі | 569×491×294 мм |
| Салмағы: | 20,6 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |