| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 28-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $585 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Vozač zvučnika: | 1 x 1,4' neo, 3,0' VC; 2 x 8' neo, 2,5" VC |
| Frekvencijska odziva: | s druge strane, za sve proizvode iz poglavlja 4. |
| Sljedeći članak: | 135 dB |
| Snaga: | s druge strane, za sve proizvode koji se upotrebljavaju u proizvodnji električne energije, potrebno je upotrebiti: |
| Sljedeći znakovi: | plastična kutija |
| Veličina | 569*491*294 mm |
| Težina: | 20 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |