| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | HDL 28-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $585 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အသံမောင်းကိရိယာ - | 1 x 1.4'' နီယိုဒီမီယမ်၊ 3.0'' VC။ 2 x 8'' နီယိုဒီမီယမ်၊ 2.5'' VC |
| အသံ၏ လေ့လာမှု: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| အများဆုံး SPL @ 1m: | 135 dB |
| လျှပ်စစ်အား: | 2200 W အမြင့်ဆုံးပေါ်လော့ (Peak), 1100 W RMS |
| ကော်ဘွန်/ကော်ပါး ပစ္စည်း - | plastic box |
| အရွယ်အစား | 569*491*294mm |
| အလေးချိန်: | 20.6 KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |