| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | HDL 28-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $585 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Garsiakalbio variklis: | 1 × 1,4″ neodimio, 3,0″ balsinės ritės skersmuo; 2 × 8″ neodimio, 2,5″ balsinės ritės skersmuo |
| Dažnis: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maks. SLG esant 1 m: | 135 dB |
| Galia: | 2200 W viršūnės, 1100 W RMS |
| Korpuso medžiaga: | dedelio dėžutė |
| Dydis | 569 × 491 × 294 mm |
| Svoris: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |