| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | HDL 28-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $460 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Акустичен драйвер: | 1 × 1,4" неодимов, 3,0" звукова кутия; 2 × 8" неодимови, 2,5" звукова кутия |
| Отговор на честотата: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Максимално SPL при 1 m: | 135 dB |
| Мощност: | 2200 W връхна мощност, 1100 W RMS |
| Материал на кабинета/корпуса: | пластмасова кутия |
| Размер | 569×491×294 mm |
| Тегло: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |