| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | HDL 28-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $460 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Драйвер колонки: | 1 × 1,4″ неодим., 3,0″ VC; 2 × 8″ неодим., 2,5″ VC |
| Частота відповіді: | 50 Гц ÷ 20 000 Гц |
| Макс. рівень звукового тиску на відстані 1 м: | 135 дБ |
| Потужність: | 2200 Вт (пікова), 1100 Вт (номінальна) |
| Матеріал корпусу: | пластикова коробка |
| Розмір | 569×491×294 мм |
| Вага: | 20,6 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |