| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 28-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $460 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Vozač zvučnika: | 1 x 1.4' neo, 3.0' VC; 2 x 8' neo, 2.5" VC |
| Frekventni odziv: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Maksimalna SPL @ 1m: | 135 dB |
| SNAGA: | 2200 W vrhunac, 1100 W RMS |
| U slučaju da je to moguće, mora se upotrebljavati: | plastična kutija |
| Veličina | 569*491*294mm |
| Težina: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |