| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | TT 515-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $275 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | TT 515-A sa dva 5" aktivna zvučnika |
| Maksimalni SPL | 127 dB |
| Nazivna snaga | 1000W RMS |
| Vršna snaga | maksimalna snaga 2000 W |
| Vozači: | 2 x 5' neo+ 1*75" neo |
| Odziv frekvencije | 70Hz-20kHz |
| Težina: | 9,8 kg |
| Veličina: | 456*154*237,5 mm |
| materijal | S druge vrste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |