Opis:
SUB 8004-AS je jedan od najmoćnijih 18 subwoofer u kategoriji pro-zvučnog. Sa visokim kapacitetom, hiperventiliranim 18 wooferom, sa 4 unutrašnjim/vanjskim glasnim spojevima, ovaj kabinet je dizajniran da isporuči ozbiljnu količinu niske frekvencije. Napravljen 1250W digitalnim pojačalo modul, SUB 8004-AS može raditi u najzahtjevnijim situacijama. Ulazna ploča uključuje kontrolu volumena, duboko/priključak, preključak visokog prolaska, preključak faze, kardioid, vremenski kašnjenje.
| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | 8004-AS |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $540 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
Specifikacije:
| Ključna reč: | Sub 8004-AS |
| Maksimalni SPL | 136 dB |
| Nazivna snaga | 1250 W RMS |
| Vršna snaga | 2500W vrhunac |
| Vozači: | 1 x 18" |
| Odziv frekvencije | 30 Hz - 120 Hz |
| Težina: | 56 kg |
| Veličina: | 700*558*700 mm |
| materijal | pLA plastična kutija |
Konkurentna prednost:



