Leírás:
A SUB 8004-AS a professzionális hangtechnika kategóriájában egyik legerősebb 18 hüvelykes mélyhangszóró. Egy nagy teljesítményű, túlventilált 18 hüvelykes mélyhangszórót tartalmaz, amelynek 4 hüvelykes belső/külső hangtekercsei vannak; ez a hangszerelés komoly mennyiségű alacsony frekvenciát képes szolgáltatni. Egy 1250 W-os digitális erősítőmodullal táplálva a SUB 8004-AS a legigényesebb helyzetekben is kiválóan teljesít. A bemeneti panel térfogatszabályzót, mély/ütős kapcsolót, felső átvezetési kapcsolót, fáziskapcsolót, kardioid üzemmódot és időkésleltetést tartalmaz.
| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | 8004-AS |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $540 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
Műszaki adatok:
| Kulcsszó: | SUB 8004-AS |
| Max SPL | 136 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1250 W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2500 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 18 hüvelykes |
| Frekvencia válasz | 30 Hz – 120 Hz |
| Súly: | 56 Kg |
| Méret: | 700 × 558 × 700 mm |
| anyag | pLA stic doboz |
Versenyelőny:



