Descriptio:
SUB 8004-AS est unus ex potentissimis subwoofers 18″ in categoria soni professionalis. Hic cassis, qui altam potestatem et hyperventilatum woofer 18″ habet, cum bobinis vocalibus 4″ interno/externo, ad magnam quantitatem frequentialium infimarum emittendam designatus est. Modulo amplificatoris digitalis 1250 W impellitur, itaque SUB 8004-AS in difficillimis condicionibus efficaciter operari potest. Tabula intrantis voluminis regulacionem, commutatorem profunditatis/impetus, commutatorem filtrum altum, commutatorem fasis, modum cardioidem et retaradationem temporis includit.
| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | 8004-AS |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $540 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
Specificationes:
| Verbum clavis: | SUB 8004-AS |
| MAX SPL | 136 dB |
| Virtus rating | 1250 W RMS |
| Vis Summa | 2500 W ad acmen |
| Impulsores: | 1 × 18″ |
| Frequency Responsio | 30 Hz – 120 Hz |
| Pondus: | 56 kg |
| Magnitudo: | 700 × 558 × 700 mm |
| materia | pLA cassis lignea |
Comperativa Commoditas:



