Opis:
SUB 8004-AS je jedan od najmoćnijih 18 subwoofera u kategoriji pro-zvučnog. S visokim snagom, hiperventiliranim 18 wooferom, s 4 unutarnjim / vanjskim glasnim tuljanima, ovaj kabinet je dizajniran za isporuku ozbiljne količine niske frekvencije. S 1250W digitalnim pojačalo, SUB 8004-AS može raditi i u najzahtjevnijim situacijama. Ulazna ploča uključuje kontrolu volumena, duboko/priključak, prekidač visokog prolaska, prekidač faze, kardioid, vremenski kašnjenje.
| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | 8004-AS |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $540 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
Sljedeći članak:
| Ključna riječ: | Sljedeći članak: |
| Maks SPL | 136 dB |
| Oznaka snage | 1250 W RMS |
| Vršna snaga | 2500W Vrhunac |
| Vozači: | 1 x 18' |
| Frekvencijski odgovor | 30 Hz - 120 Hz |
| Težina: | 56 Kg |
| Veličina: | s druge strane, za vozila s brzinom od 300 mm do 600 mm |
| materijal | pLA plastična kutija |
Konkurentska prednost:



