Përshkrimi:
SUB 8004-AS është një nga subwooferët më të fuqishëm 18” në kategorinë e zërit profesional. Me një woofer 18” me fuqi të lartë dhe me ventilim të thelluar, me bobina zëri 4” brenda/jashtë, ky kabinet është projektuar për të dorëzuar një sasi serioze frekuencash të ulëta. I fuqizuar nga një modul amplifikatori digital 1250 W, SUB 8004-AS mund të performojë në situatat më të kërkuara. Paneli i hyrjes përfshin kontrollin e volumit, butonin e thellësisë/forcës, butonin e filtrit të kalimit të lartë, butonin e fazës, konfigurimin kardioide dhe vonesën kohore.
| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | 8004-AS |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $540 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
Specifikimet:
| Fjalë kyçe: | SUB 8004-AS |
| Max SPL | 136 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1250 W RMS |
| Fuqi maksimale | 2500 W kulmi |
| Shpejtuesit: | 1 x 18'' |
| Pergjigja e Frekuencave | 30 Hz – 120 Hz |
| Peshë: | 56 kg |
| Madhësia: | 700*558*700 mm |
| larg | pLA kutia stik |
Avantazhi Konkurrues:



