Περιγραφή:
Το SUB 8004-AS είναι ένα από τα πιο ισχυρά subwoofer 18" στην κατηγορία επαγγελματικού ήχου. Διαθέτει ένα υψηλής ισχύος, υπερεξαεριζόμενο woofer 18", με ηχητικά πηνία 4" εσωτερικού/εξωτερικού τύπου, και αυτή η ενσωμάτωση σχεδιάστηκε για να παρέχει σημαντική ποσότητα χαμηλών συχνοτήτων. Τροφοδοτείται από ένα ψηφιακό ενισχυτικό module 1250 W και το SUB 8004-AS μπορεί να λειτουργήσει στις πιο απαιτητικές καταστάσεις. Η πλακέτα εισόδου περιλαμβάνει έλεγχο έντασης, διακόπτη «βαθύ/δυναμικό», διακόπτη high pass, διακόπτη φάσης, λειτουργία cardioid και καθυστέρηση χρόνου.
| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | 8004-AS |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $540 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
Προδιαγραφές:
| Κύρια λέξη: | SUB 8004-AS |
| Max SPL | 136 dB |
| Δυναμικό | 1250 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2500 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1 x 18" |
| Απάντηση συχνότητας | 30 Hz – 120 Hz |
| Βάρος: | 56 Kg |
| Μέγεθος: | 700×558×700 mm |
| υλικό | pla στερεό κουτί |
Ανταγωνιστικό Πλεονέκτημα:



