| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NX 15 |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $480 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| NX 15-SMA μονός 15-ιντσών κοαξικός ενισχυτής σκηνής | |
| Ονομαστική ισχύς | 700w |
| Κορυφαία ισχύς | 1400W |
| Απάντηση συχνότητας | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Γωνία κάλυψης | Οριζόντια 60° × Κατακόρυφη 60° |
| Μέγιστο επίπεδο ηχητικής πίεσης | 130dB |
| Διαδόχτης υψηλής συχνότητας | 1×15" + 1×1,7" νεοδύμιο |
| Κανονικές (mm) | 362×650×468 mm |
| Βάρος (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |