| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NX 15 |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $480 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA – единичен 15-инчов коаксиален мониторен говорител | |
| Номинална мощност | 700в |
| Пиков мощност | 1400 W |
| Реакция на честотата | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Ъгъл на покритие | Х 60° × V 60° |
| Максимално ниво на звуково налягане | 130dB |
| Високочестотен драйвер | 1×15" + 1×1,7" неодимов |
| Спецификации (мм) | 362×650×468 mm |
| Тегло (КГ) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |