| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | NX 15 |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $480 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| NX 15-SMA ເຄື່ອງສະແດງສຽງ coaxial ຂະໜາດ 15 ນິ້ວ | |
| ພະລັງງານອັດຕາ | 700W |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 1400W |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 50Hz-20kHz(±3dB) |
| ມຸມກະຈາຍສຽງ | H60°xV60° |
| ລະດັບຄວາມກົດດັນສຽງສູງສຸດ | 130dB |
| ໂຕ້ງສຽງຄວາມຖີ່ສູງ | 1*15"+1*1.7" neo |
| ຄຸນສົມບັດ (mm) | 362*650*468MM |
| ນໍ້າໜັກ (ກິໂລ) | 20.2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |