| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | NX 15 |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $480 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA жеке 15 дюймдық коаксиалды мониторлық колонка | |
| Номиналдық күш | 700w |
| Топ қуаты | 1400W |
| Сызықтық жауап | 50 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Қамту бұрышы | Г60°×В60° |
| Максималды дыбыс қысымы деңгейі | 130 дБ |
| Жоғары жиілікті драйвер | 1×15" + 1×1,7" неодимді |
| Спецификациялар (мм) | 362×650×468 мм |
| Салмағы (кг) | 20,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |